Teknoben Teknoloji Ürünleri ve Dış. Tic. Ltd. Şti.
 

Profesyonel telsiz sistemleri, lisanssız el telsizleri,amatör telsizler,bina ici telsiz haberleşme Sistemleri ve telsiz ve üst arama dedektörü ,güvenlik malzemelerinde ve telefon sistemlerinde . Teknoben Teknoloji Ürünleri ve Dış. Tic.ltd. Şti. Çözüm üretici ve sistem bütünleştirici bir firma olarak hedefimiz müşterilerimizin uçtan uca iletişim gereksinimlerini teknolojik yeniliklerle karşılamaktır. İhtiyaçların belirlenmesi, uygun ürün secimi, kurulum ve sonrasında sistemin en verimli şekilde çalışır durumda bulundurulması süreçlerinin tamamında, hızlı ve güvenilir hizmet verme ilkesiyle müşterisinin yanında yer almaktadır.
Hedeflerimize erişebilmek üzere, iletişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, çok hızlı şekillenen yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve müşterilerimizle paylaşmaktayız. Bugüne değin, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşma olanağı bulduğumuz devlet ve özel sektör kuruluşlarının iletişim gereksinimlerine en uygun çözümlerı sunmanın gururu içerindeyiz.

Laboratuvarımızda Tüm telsiz markalarının orijinal yedek malzemeleri kullanılarak garantili cihaz tamirleri isinde uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Teknoben, Kendi markası olan Teknoben High-Tech telsizleri & Tti kore Telsiz sistemleri &Teknoben Hi-Com Telsizleri ve Teknoben üst arama dedektörleri ile Türkiye distribütörü olarak kaliteli ürün veya hizmeti doğru fiyata almanın keyfini sizler sizin referansınızla da bizler kazanacağız..İleri teknoloji ürünlerini profesyonel bir yönetim desteği ile en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti için hizmetinizdeyiz

Saygılarımla.

Necmi Babalık

Şirket Müdürü